Budapešto mečetė, dar žinoma kaip Magyar Iszlám Közösség Mecsete (Vengrijos Islamo Bendruomenės Mečetė), yra viena pagrindinių mečečių Vengrijos sostinėje Budapešte. Ši mečetė nėra itin didelė ar žymi savo dydžiu, tačiau ji turi svarbią reikšmę vietinei musulmonų bendruomenei ir simbolizuoja islamo religijos buvimą Vengrijoje.
Šiuolaikinė Budapešto mečetė buvo įkurta XX amžiaus pabaigoje, kai islamo bendruomenė Vengrijoje pradėjo augti dėl migracijos bei padidėjusio susidomėjimo religija. Skirtingai nuo kitų žymių mečečių Europoje, Budapešto mečetė neturi labai senos ar gilios istorijos, nes islamas šalyje ėmė stiprėti tik XX amžiuje.
Architektūrine prasme mečetė yra gana kukli, pritaikyta urbanistinei aplinkai. Pastatas labiau primena modernų maldos centrą nei tradicinę islamišką šventyklą su minaretais ir kupolais. Iš išorės tai paprastas pastatas, tačiau viduje jis yra įrengtas pagal islamiškus principus, su erdvėmis maldai, kurias skiria atskiros zonos vyrams ir moterims.
Nors Budapešto mečetė nėra didelė, ji tapo svarbiu musulmonų bendruomenės centru, kuriame vyksta ne tik penktadienio maldos, bet ir kultūriniai bei švietimo renginiai. Mečetėje taip pat mokoma apie islamo tikėjimą ir kultūrą, rengiamos kalbos apie tarpkultūrinį dialogą bei religinę toleranciją.
Budapešto mečetė pasižymi tuo, kad yra aktyvaus bendruomenės gyvenimo ir religinės praktikos centras, nepaisant išorinių iššūkių, su kuriais kartais susiduria musulmonai Vengrijoje.